azimoot


شرکت بین‌المللی آزیموت به عنوان تنها نماینده رسمی و مورد تایید کمپانی‌های معتبر دنیای CG در کشور، پس از چند سال سابقه فعالیت در ایران، اکنون به عنوان تنها گروه فرامنطقه‌ای پارسی‌زبان در حوزه شبیه‌سازی 3 بعدی، به صورت رسمی فعالیت بین‌المللی خود را با برند ثبت شده آفشور به شماره زیر در کشور جمهوری پاناما آغاز نموده است.

Panama Registered Code: AZ-114/13/87

متخصصین ما توانایی ارائه خدمات آموزشی و انجام پروژه‌های اجرایی در تمامی گرایش‌های شبیه‌سازی سه‌بعدی در داخل و خارج از کشور را دارند و مخاطبین محترم نیز می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از سراسر جهان و از طریق اینترنت درخواست‌های خود را با واحد فنی شرکت در میان بگذارند. همچنین با توجه به سیاست کلی شرکت، افرادی که تمایل و توانایی همکاری در زمینه‌های مرتبط با فعالیت‌های ما دارند می‌توانند رزومه و لینک نمونه‌کارهای خود را به ایمیل  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  ارسال نمایند. همچنین شرکت‌هایی که تمایل به ارسال پروژه‌های اجرایی خود دارند می‌توانند از طریق ایمیل با  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  مکاتبه نمایند تا اطلاعات تکمیلی برای آن‌ها ارسال شود.

شرکت‌هایی که تمایل به اخذ نمایندگی و فروش محصولات کمپانی را در کشور و استان خود دارند نیز می‌توانند درخواست خود را به همراه رزومه به این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  ایمیل نمایند.

 
 
 

آزیموت در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند

 
آموزشپروژهنرم‌افزار
ما با استفاده از اساتید و کادر فنی مجرب خود این امکان را فراهم کرده‌ایم تا بهترین آموزش‌های ساخته شده توسط شرکت آزیموت به زبان فارسی و یا شرکت‌های خارجی به صورت دوبله شده را برای آرتیست‌ها و هنر آموزان ایرانی تهیه نماییم. در صورتی که نیاز به ساخت آموزش نرم‌افزار خاصی دارید می‌توانید با ما مکاتبه نمایید. همچنین اگر ویدئوهای آموزشی موجود در سایت نیاز شما را برطرف نمی‌کند و نیاز به آموزش به صورت حضوری و یا دوره‌های آنلاین دارید با ما مکاتبه نمایید.
ما با بهره‌گیری از بهترین آرتیست‌های ساکن داخل و خارج از ایران توانایی انجام انواع پروژه‌های با کیفیت بالا و قیمت مناسب را داریم. برخی از موضوعاتی که شما می‌توانید سفارش دهید: طراحی کاراکتر، محصول، انیمیشین، معماری، سینمایی، صنعتی، واقعیت مجازی، جلوه‌های ویژه، بازی، تبلیغات و... . همچنین اگر تمایل به همکاری با آزیموت را دارید می‌توانید نمونه‌کارها و رزومه‌ی خود را برای ما ایمیل نمایید تا در منزل خود اقدام به کسب درآمد ارزی مطلوب به دلار و یورو داشته باشید.
ما علاوه بر فراهم کردن لایسنس اورجینال و قانونی برای کاربران ایرانی، خدمات نرم‌افزارهای زیر را نیز ارائه می‌دهیم: V-Ray, PhoenixFD, PDplayer, Ornatrix, Lucid, Zookeeper, VUE, PlantFactory, Ozone, Carbon Scatter, LumenRT, Rayfire, ScatterVL, Enlight, DreamScape, AfterBurn, FumeFX, ThinkingParticles, PSD-Manager, MoskitoRender, PyroCluster, FinalToon, FinalRender, VolumeBreaker, ScalpelMAX, 3DCoat, Substance Painter, Substance Designer, Bitmap2Material, Element 3D…
 

 

 

توانایی و مهارت‌های تیم ما

مدلینگ، نورپردازی، متریال‌سازی، رندرینگ و پست‌پروداکشن و کامپوزیتینگ
جلوه‌های ویژه
انیمیشن
واقعیت مجازی

نحوه‌ی ثبت سفارش پروژه

 • گام اول

  ابتدا نمونه کارهای اعضای تیم آزیموت را مشاهده نمایید تا از کیفیت و سطح خدمات ما اطمینان حاصل فرمایید، سپس اطلاعات کامل سفارش خود را با ذکر تمامی جزئیات ارسال نمایید به  این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید
 • گام دوم

  ظرف 24 ساعت، زمان مورد نیاز انجام پروژه و قیمت آن به شما اعلام می‌گردد. در صورتی که تصمیم جدی برای انجام پروژه گرفتید، 1/3 از هزینه‌ی کل پروژه را واریز می‌نمایید و ما شروع به انجام پروژه‌ی شما می‌کنیم.
 • گام سوم

  زمانی که 50% پروژه انجام شد، آن را برای شما ارسال می‌کنیم. در این زمان 1/3 دوم را واریز می‌نمایید و زمانی که پروژه تکمیل شد به صورت کامل در اختیار شما قرار می‌دهیم و شما نیز 1/3 آخر را واریز می‌نمایید.

حامیان و شرکای آزیموت

آخرین آثار کاربران

 • جزیره کیش، برج اسپیرال واحد 66
 • 36543236 (026)
 • 09124640813
 • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید