موتور رندر کرونا 1.7

توسعه موتور رندر کرونا در سال 2009 تحت عنوان پروژه دانشجویی توسط Ondrej Karlik در جمهوری چک شروع شد. پس از شروع کار رسمی این موتور رندر میتوان گفت جزء موفقترین و بهترین موتور رندر های موجود در جهان قرار گرفت که باهم دلیل این امر را برسی میکنیم. در حال حاضر پلاگین کامل این موتور رندر برای برنامه مکس از اتودسک بصورت مستقل موجود میباشد و برای برنامه های Cinema4D , Blender , Sketch Up در حال توسعه می باشد.

ادامه مطلب

آموزش ساخت سر کاراکتر MAT توسط جناب آقای علی هادیان

 

 

ویدئوی آموزش ساخت تصویر بالا توسط جناب آقای علی هادیان میهمان آزیموت گپ شماره 8

ادامه مطلب

بررسی موتورهای رندر در یک نگاه

  

همیشه مقایسه‌ی بین نرم‌افزارها سوال رایج بین کاربران بوده و خواهد بود. مقایسه‌ای که هیچگاه صحیح انجام نمی‌شود و خیلی نباید به نتیجه‌ی مقایسه‌ها دلخوش کرد زیرا هر شخص با توجه به میزان سواد و تجربه‌ی شخصی خود نظر می‌دهد که نظر کارشناسی محسوب نمی‌شود. برخی مواقع حتی به عنوان مثال یک موتور رندر با یک نرم‌افزار مستقل مهندسی و یا بازی سازی مقایسه می‌شود که کار صحیحی نیست. به عنوان مثال موتور بازی‌سازی Unreal Engine باید با موتور بازی‌سازی‌های دیگر همچون Unity و CryEngine مقایسه شود و یا نرم‌افزار Lumion با نرم‌افزارهای هم رده‌ی خود همچون LumenRT و Twinmotion و نباید این موارد را با یک موتور رندر مثلا VRay مقایسه کرد.

ادامه مطلب

Making of 'Bottles of life'

 

 

ویدئوی جذاب نحوه‌ی ساخت صحنه‌ی بالا به کمک وی ری در مایا توسط جناب آقای فرید قنبری. لازم به ذکر است که این هنرمند عزیز اولین ایرانی دارای گواهینامه‌ی بین‌المللی وی ری (VCP) برای مایا در ایران هستند.

ادامه مطلب

بهترین بازی سال و دیگر برندگان The Game Awards 2016 معرفی شدند

The Game Awards 2016

برندگان مراسم The Game Awards 2016 مشخص شدند. بامداد روز جمعه، ۱۲ آذر، مراسم جوایز بازی‌های ویدیویی سال ۲۰۱۶ در سالن مایکروسافت تئاتر در شهر لس‌آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا، برگزار شد و در جریان این مراسم، برندگان امسال این مراسم مشخص شدند. در ادامه این پست، می‌توانید برندگان شاخه‌های مختلف این مراسم را مشاهده کنید.

ادامه مطلب

حامیان و شرکای آزیموت

آخرین آثار کاربران

  • دبی، سیتیدل تاورز، آفیس 105
  • تلفن ایران 36543236 (026)
  • این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید