کسب درآمد از همکاری در فروش

درآمد دلاری

بالاترین و بهترین سود همکاری در فروش در ایران برای شما

نیاز نیست هیچ مهارتی داشته باشید یا حتی ۱ ریال سرمایه‌گذاری کنید. شما هم می‌توانید همین الان با موبایلی که در دستتان دارید درآمد میلیونی خودتان را شروع کنید.

هر فرد که توسط شما عضو یکی از دوره‌های آزیموت شود، مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تا ۲.۲۵۰.۰۰۰ تومان بابت پورسانت همکاری در فروش به حساب بانکی شما واریز می‌شود. فردی هم که معرفی کردید ۵۰۰.۰۰۰ تومان تخفیف می‌گیرد.

هر دوره آموزشی که می‌فروشید ۵ میلیون تومان است. فردی که معرفی می‌کنید ۵۰۰.۰۰۰ تومان تخفیف می‌گیرد و ۴.۵ میلیون تومان می‌پردازد. اگر خود شما عضو یکی از دوره‌های هوش مصنوعی یا ان‌اف‌تی باشید، بابت معرفی هر نفر به حساب بانکی شما ۲.۲۵۰.۰۰۰ تومان واریز می‌شود و اگر عضو هیچ دوره‌ای نباشید، بابت معرفی هر نفر مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان به حساب بانکی شما واریز می‌شود.

پورسانت همکاری در فروش شما ۱ روز کاری بعد از درخواست شما به حساب بانکی شما واریز می‌شود. از طریق پشتیبان تلگرام آزیموت می‌توانید درخواست دریافت سود خودتان را بدهید: https://t.me/azimoot_support

دوره‌هایی که شامل پورسانت همکاری در فروش می‌شوند ۲ مورد دوره هوش مصنوعی و دوره ان‌اف‌تی است که هر کدام در حال حاضر با احتساب تخفیف ۴ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان ارائه می‌شود.

شماره شبای شما همان کد تخفیفی است که باید به دیگران بدهید. هر فردی که معرفی میکنید تا در دوره‌های آزیموت شرکت کند باید حتما حین سفارش، کد تخفیف اختصاصی شما (که همان شماره شبای شما است) را به پشتیبان تلگرام ارائه کند تا سود همکاری در فروش به شما تعلق بگیرد و خودش هم تخفیف دریافت کند. اگر کد تخفیف بعد از ثبت‌نام ارائه شود، پورسانت همکاری در فروش محاسبه نمی‌شود.

یا در روشی دیگر، خود شما هم می‌توانید قبل از ثبت‌نام هر فرد، نام و نام خانوادگی آن شخص را به پشتیبان تلگرام اطلاع بدید که قرار است از طرف شما در دوره ثبت‌نام کند. در این صورت سود همکاری در فروش به شما تعلق میگیرد و فردی هم که معرفی کردید تخفیف دریافت می‌کند.

پورسانت همکاری در فروش در صورتی تعلق می‌گیرد که فرد معرفی شده حتما در دوره ثبت‌نام کند. یعنی بابت معرفی پورسانتی محاسبه نمی‌شود بلکه به خاطر خریدی که فرد معرفی شده انجام می‌دهد و بر اساس میزان مبلغی که پرداخت می‌کند، پورسانت به شما تعلق می‌گیرد.

کسب درآمد از همکاری در فروش از تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ محاسبه میشود و شامل قبل از این تاریخ نمی‌شود.

حد نصاب لازم برای درخواست سود همکاری در فروش ۲ میلیون تومان است. یعنی باید سود حاصل از همکاری در فروش شما حداقل به ۲ میلیون تومان رسیده باشد تا درخواست دریافت وجه کنید.

برای کسب درآمد از همکاری در فروش باید فرم زیر را حتما پر کنید.

آزیموت
chat