با توجه به شیوع کووید ۱۹ برای حفظ سلامتی همکاران و مراجعین محترم، از ابتدای سال ۱۴۰۰ تمامی فعالیت‌های آزیموت فقط به صورت غیر حضوری و از طریق راه‌های ارتباطی پایین صفحه انجام می‌شود.

زمان پاسخگویی ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰

Telegram: https://telegram.me/azimoot_support

Instagram: https://instagram.com/azimoot.ir

Phone: ۰۲۶۳۲۸۶۱۴۶۴

Email: ask[@]azimoot.ir

لوگو آزیموت

آزیموت

ما از سال ۱۳۹۲ سرویس‌های شرکت‌های زیر را با بهترین کیفیت به کاربران ایرانی ارائه می‌دهیم.

Chaos Group , SINI Software , Sitni Sati , Videocopilot , 3DCoat , Allegorithmic , Cebas , Quixel , Ephere , RayFire Studio , E-on Software , Imagineer Systems , DRMsoft , Nextlimit, Corona, Lynda, Pluralsight, Moz, Hootsuite, Skillshare, SoundCloud …

نرم‌افزارهای همچون:

V-Ray, PhoenixFD, Realflow, Maxwell, PDplayer, Ornatrix, Lucid, Zookeeper, VUE, PlantFactory, Ozone, Carbon Scatter, LumenRT, Rayfire, ScatterVL, Enlight, DreamScape, AfterBurn, FumeFX, ThinkingParticles, PSD-Manager, MoskitoRender, PyroCluster, FinalToon, FinalRender, VolumeBreaker, ScalpelMAX, 3DCoat, Substance Painter, Substance Designer, Bitmap2Material, Element 3D, RealFlow, MaxwellRender, Corona …

قوانین سایت

هنگامی که کاربر سفارشی را در سایت آزیموت ثبت می کند بیانگر این است که وی تمام قوانین و مقررات را مطالعه کرده و پذیرفته است.

نرخ ارز در کشور ثابت نیست، لذا کاربر می‌پذیرد که ممکن است قیمت‌ها تغییر کنند.

آزیموت هیچ مسئولیتی در قبال خدمات، لایسنس، دسترسی، نرم‌افزار و هر چیز مربوط سایت‌ها و شرکت‌های خارجی ندارد.

آزیموت تلاش می‌کند که در همان روز خرید کاربران ثبت سفارش کند ولی با توجه به اینکه بعضی مواقع بسیار اندک ممکن است به دلیل ترافیک سفارش‌ها یا هر دلیل دیگری شرکت‌های خارجی با تاخیر به خریدها رسیدگی کنند یا شرکت پست ایران با تاخیر محصول را به دست کاربر برساند. کاربر میپذیرد که ممکن است برخی محصولات یا خدمات با چند روز تاخیر دریافت کند.

قطعا درج تمامی مشخصات و اطلاعات محصولات و خدمات شرکت‌های خارجی در سایت آزیموت امکان‌پذیر نیست لذا خود کاربر باید قبل از ثبت سفارش اطلاعات محصول را در سایت سازنده‌ مطالعه نماید و یا در صورت وجود، نسخه‌های موقت را استفاده کند زیرا آزیموت هیچ مسئولیتی در قبال محصولات و خدمات خریداری شده ندارد.

با توجه به اینکه باید ۹% از هر خرید به خزانه‌ی دولت بابت مالیات بر ارزش افزوده پرداخت شود و این مبلغ باید مثل تمامی شرکت‌ها از کاربران دریافت شود؛ این امکان وجود دارد که ۹% به مبالغ مندرج در سایت اضافه شود. اما تمام تلاش آزیموت این است که این مبلغ از کاربران دریافت نشود و خود آزیموت بپردازد.

پس از ثبت سفارش ، کاربر تا حداکثر ۵ دقیقه مهلت دارد تا ما را در جریان انصراف خود قرار دهد. و پس از گذشت این زمان در صورت انجام سفارش، کاربر حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می کند. پس از این مدت زمان امکان پس گرفتن محصول و برگرداندن وجه وجود ندارد. اگر در شرایط استثنایی امکان بازگشت وجه وجود داشته باشد آزیموت باید ۹% از مبلغ برگشتی را کسر کند.

آزیموت با تمام وجود از کاربران حمایت کرده و به آن‌ها پشتیبانی ارائه می‌کند اما کاربر میپذیرد که آزیموت مسئول و پاسخگو نسبت به محصولات و خدمات و یا تحریم‌های شرکت‌های خارجی نیست بلکه شرکت‌های خارجی موظف به چنین سرویس‌هایی هستند.

اگر با ایمیل یا شماره تلفن غیر فعال در سایت عضو شوید حساب کاربری شما و محتوای خریداری شده توسط شما برای همیشه از بین خواهد رفت. پس با مشخصات واقعی در سایت عضو شوید.

با توجه به تغییرات مداوم حاکم بر شرایط کسب و کار، سایت آزیموت حق خود می داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد، اما خواندن قوانین در حین خرید به کاربر ارائه میشود تا قبل از خرید مطالعه کند.