افتتاح حساب PayPal

درآمدهای دلاری خودتون رو با پی پال دریافت کنید!

فقط کافیه همین الان به ما پیام بدی

حساب پی پال چیست و اصلا پی پال چیست؟

پی پال یا همان PayPal یک شرکت آمریکایی است که خدمات مالی انجام می‌دهد. یعنی می‌توانید به آن پول واریز کنید، از آن پول برداشت کنید و یا از سایت‌های خارجی خرید کنید. افتتاح حساب پی پال هم یعنی بتوانید در سایت پی پال اکانت کاربری ایجاد کنید که شامل نام کاربری و رمز عبور است.

برای افتتاح حساب پی پال نیاز به ارائه تصویر پاسپورت دارید که می‌تواند برای خود شما یا فرد دیگری باشد. حساب پی پال با توجه به مشخصات پاسپورت ساخته می‌شود. تاریخ انقضای پاسپورت مهم نیست.

آیا برای استفاده از PayPal به وی پی اس نیاز است؟

بله آی پی یا مشخصه کامپیوتری شما باید ثابت باشد و حتما نیاز به VPS به جای VPN دارید. اگر از VPN استفاده کنید با هر بار وصل شدن به اینترنت IP سیستم شما تغییر می‌کند و با اولین تغییر IP حساب کاربری شما در PayPal برای همیشه مسدود می‌شود. برای حل این مسئله آزیموت وی پی اس فوق العاده پر سرعت از امارات را می‌تواند برای شما تهیه کند که از نظر قیمت و امکانات در ایران بی نظیر است. برای اطلاعات بیشتر به صفحه وی پی اس امارات بروید.

آیا اکانت دیگران را به من تحویل می‌دهید؟

خیر، برای هر شخص مجزا و به نام فرد افتتاح حساب پی پال صورت میگیرد. سراغ اکانتهای اشتراکی نروید چون خطر بلاک شدن اکانت و سوخت شدن درآمد شما ۱۰۰٪ میشود.

آیا میشه حساب پی پال رو رایگان از ایران افتتاح کرد؟

افتتاح حساب پی پال خارج از ایران رایگان است. اما با توجه به تحریم‌های شرکت آمریکایی PayPal علیه ایران مجبور به معرفی شما به عنوان شهروند مقیم خارج از ایران، شماره موبایل، کردیت کارت و کلا دور زدن تحریم‌ها هستیم که هزینه دارد.

با چه مدارکی اکانت شما وریفای خواهد شد؟

ما برای وریفای اکانت شما از شماره تماس، آدرس فیزیکی و کردیت کارت استفاده میکنیم که همگی یکبار مصرف هستند و امکان استفاده در سایت‌های دیگر و یا استفاده مجدد در پی پال ندارند.

چه چیزهایی بعد از ساخت حساب پی پال به من می‌دهید؟

بعد از ساخت حساب پی پال به نام و مشخصات شما، نام کاربری و رمز عبور در اختیارتان قرار داده می‌شود.

حساب پی پال افتتاح شده پرسونال هست یا بیزنس؟

برای شما عزیزان افتتاح حساب پرسنال انجام میدهیم. حساب‌های بیزنس نیاز به ارائه مدارک وریفای شده زیادی دارند که همین موضوع امکان رهگیری شرکت پی پال رو بیشتر کرده و در نتیجه به راحتی حساب‌های بیزنس بسته و مسدود خواهند شد به همین دلیل و با توجه به تجارب گذشته فراوان ما حساب نوع پرسنال سخت‌گیری کمتری دارد و میزان مسدود شدن آن ها کمتر است.

آیا ویزا کارت مجازی که به اکانت متصل خواهد شد قابل شارژ کردن می‌باشد؟

این ویزا کارت قابلیت شارژ ندارد و صرفا برای وریفای اکانت استفاده خواهد شد. این ویزا کارتها تا ۷ ماه یا ۱ سال اکانت شما را وریفای شده نگه خواهند داشت اما بعد از این مدت باید اقدام به تهیه ویزا کارت جدید و اتصال آن به اکانت خود کنید تا همچنان حساب شما فعال باقی بماند.

بعد از پایان مدت اعتبار ویزا کارت متصل به حساب باید چه اقدامی انجام دهیم؟

تاریخ پایان اعتبار ویزا کارت در حساب شما مشخص است و شما باید ۲ هفته قبل از اتمام اعتبار آن از طریق راه ‌های ارتباطی زیر با پشتیبانی های آنلاین آزیموت ارتباط برقرار نموده تا ما شما را برای تهیه یک ویزا کارت جدید راهنمایی نماییم.

اگر حساب پی پال شما به هر دلیلی مسدود شد، چه کنید؟

در اولین فرصت ممکن با پشتیبانی های آنلاین آزیموت ارتباط برقرار نمایید تا ما بتوانیم با تجربیات و اطلاعات خود به شما راهنمایی دهیم تا در صورت صلاح‌دید پی پال حساب از مسدودی خارج شود. شما با افتتاح حساب پی پال تایید می‌کنید که مسئولیت نگه داری از اکانت با خود شماست و PayPal یک شرکت مالی آمریکایی است که هر لحظه می‌تواند حساسیت‌های خود را افزایش دهد و یا هر حسابی را به هر دلیلی که خودش تشخیص دهد مسدود کند یا از مسدودی خارج کند. بنابراین آزیموت مسئولیتی در قبال مسدود شدن حساب‌های پی پال شما و یا خروج از مسدودی نخواهد داشت. اگر سایتی ادعای تضمین عدم مسدود شدن و یا تضمین خروج از مسدودی دهد باید به این موضوع شک کرد.

آیا شرکت آزیموت حساب PayPal اجاره میده؟

خیر امکان اجاره حساب میسر نیست.

حساب پرسنال PayPal چه مقدار مجاز به تراکنش هست؟

هفتگی ۸۰۰ دلار و ماهانه ۲۵۰۰ دلار سقف تراکنش دارد.

PayPal در هر واریز و برداشت از حساب چه مقدار به عنوان کارمزد کسر میکنه؟

میزان کارمزد در مبالغ مختلف متفاوت است اما شما حداقل ۵٪ را در نظر بگیرید.

حساب PayPal برای چه مدتی هست؟

مادام‌العمر است اما کردیت کارت متصل به آن هر ۷ ماه یا یکسال باید تمدید شود تا حساب همچنان فعال باقی بماند.

حساب PayPal که افتتاح میکنید برای چه کشوری هست؟

کشورهای مختلفی وجود دارد. این سوال را باید لحظه افتتاح حساب از ما بپرسید.

چقدر زمان نیاز است تا حساب PayPal من افتتاح شود؟

بستگی به سختگیری پی پال در آن زمان دارد و معمولا بین ۱ تا ۲ هفته طول می‌کشد.

آماده‌ای درآمدهای دلاری خودت رو دریافت کنی؟

فقط کافیه همین الان به ما پیام بدی

آزیموت
chat