امپراتوری NFT

(از ایده تا نقد کردن درآمد مادام‌العمر دلاری)

معرفی دوره امپراتوی ان اف تی سعید شکوهی بهار

۲۵

جلسه اختصاصی

۵۶۰

دقیقه آموزش

۹/۰۰۰/۰۰۰ تومان

۸/۴۹۰/۰۰۰ تومان

۴۸۵

نفر هنرجو

سلام
من سعید شکوهی بهار هستم، چیزهایی که بلدم رو یادتون میدم تا زندگیتون بهتر بشه.

از اونجایی که من آدم درونگرایی هستم و دوست ندارم بیرون از خونه کار کنم همیشه تو زندگیم دنبال راه‌هایی هستم که از داخل خونه خودم بتونم با موبایل و کامپیوتر و با کمترین هزینه درآمد دلاری داشته باشم. الان چندین کسب و کار موفق دارم که NFT فقط یکیشونه!

شما هم مجبور نیستید برای دیگران کار کنید و محتاج مرخصی یا افزایش حقوق باشید. مجبور نیستید ترافیک تعطیلات رسمی رو برای سفر تحمل کنید. میتونید هر وقت خواستید کار کنید و نخواستید کار نکنید. میتونید هر زمان و هر جایی درآمد داشته باشید حتی در مهمونی یا سفر. میتونید سقف درآمدتون رو هم خودتون تعیین کنید!

شما مجبور نیستند صبح زود برای کارکردن از خواب بیدار بشید. لازم نیست برای رفت و آمد به محل کار هزینه کنید. مجبور نیستید گرمای تابستون و عرق کردن یا سرمای زمستون و لرزیدن رو برای رسیدن به محل کار تحمل کنید. مجبور نیستید منتظر تاکسی، اتوبوس یا مترو باشید! چون میتونید با موبایل یا کامپیوتر خودتون داخل خونه خودتون با یه شربط آلبالو زیر خنکی کولر در تابستون یا با یه چای گرم در زمستون، خیلی راحت‌تر، خیلی شیک‌تر و خیلی بیشتر از شغل فعلیتون درآمد کسب کنید.


پیشنهاد میکنم به جای اینکه با کار کردن برای دیگران اون‌ها رو به اهدافشون برسونید، با شرکت در دوره امپراتوری ان اف تی به اهداف خودتون برسید!


ثروتمندان کسب و کارهایی دارند که درآمد فعال به صورت مداوم و مادام‌العمر براشون ایجاد میکنه بدون اینکه نیاز باشه همیشه کار کنند. دنیای NFT ها یکی از جدیدترین فرصت‌هایی هست که شما هم میتونید باهاش مثل هزاران نفر دیگه در ایران و جهان درآمد دلاری همیشگی برای خودتون ایجاد کنید و به داشتن همچین تجارت مجلل، جدید و پرسود افتخار کنید.

دوست‌دار شما
سعید شکوهی بهار

آماده‌اید که یک زندگی بهتر رو تجربه کنید؟

همین الان که در حال خوندن این متن هستید افراد زیادی در حال کسب درآمد مادام‌العمر دلاری از این دوره هستند!
شما هم میتونید برای ثبت نام در این دوره از طریق راه‌های زیر با ادمین ارتباط برقرار کنید تا درآمد و زندگی بهتری برای خودتون بسازید.

اصلا دوره امپراتوری ان اف تی به درد من میخوره؟

بله، چون شما هم مثل من و هنرجویانم در ایران زندگی می‌کنید و شرایط یکسانی دارید. حالا که من و هنرجویانم نتیجه میگیریم پس شما هم میتونید نتیجه بگیرید.
با خودتون صادق باشید. درآمدها در ایران به ریال هست ولی هزینه‌ها به دلار.
قیمت خونه، ماشین و موبایل در ایران گرون‌تر از مشابه خارجیشون هست. داشتن درآمد دلاری حداقل کاری هست که میتونیم برای جبران این مسئله داشته باشیم.
این دوره به خوبی این نیاز مهم و ضروری رو پوشش میده. یک بار با موبایل یا کامپیوتر خودتون در خونه خودتون کار میکنید ولی تا آخر عمر درآمد دلاری خواهید داشت.

چرا باید همین الان در دوره امپراتوری NFT شرکت کنم؟

چون دنیای NFT ها تازه شروع شده و چه زمانی از این بهتر؟ چون زودتر به نتایج و خواسته‌هاتون در زندگی میرسید. چون ۳۰ سال از زندگیتون رفته و به خیلی از چیزهایی که میخواستید و زندگی که آرزوش رو داشتید نرسیدید و دیگه عمرتون هم بر نمیگرده. اگر الان شروع نکنید سال‌های بعد برای ورود به این حوزه و کسب درآمد از اون سخت تر میشه و عمر از دست رفته شما بیشتر میشه…
حتما شما هم به خاطر دارید لحظاتی در زندگیتون که میگفتید ای کاش همون اول که بیت‌کوین اومده بود… ای کاش همون سال اون زمین یا آپارتمان رو… ای کاش یکی اون موقع به من میگفت… واقعا دیگه از این همه افسوس خسته نشدید؟

این همه دوره، چرا در دوره امپراتوری ان اف تی شرکت کنم؟

چون هیچ دوره دیگه‌ای به اندازه دوره رایگان من نتایج مثبت برای هنرجویان خلق نکرده. میتونید ویدیوهای آموزشی رایگان من در یوتیوب یا هایلایت اینستاگرام رو بررسی کنید تا اثبات گفته‌هام و فروش‌های هنرجویانم رو ببینید.
چون به گفته خود کاربران، هیچکی در زبان فارسی به اندازه من محتوای تخصصی در مورد NFT تولید نکرده، تبدیل به منبع محتوای دیگران شدم و کمتر کسی هست که تجربه من رو داشته باشه؛ هرچند شما به راحتی ظرف چند ساعت تمام تجربه‌های من رو بدست میارید!

اگه واقعا اینقدر درآمدزا هست چرا خودتون انجام نمیدید و به جاش تدریس می‌کنید؟

چرا مهران مدیری با اینکه درآمد زیادی از بازیگری داره، میاد تبلیغ فروشگاه میکنه؟
چرا رونالدو با اینکه درآمد زیادی از فوتبال داره، میاد از اینستاگرامش پول در بیاره؟
چرا شجریان از خوانندگی که درآمد زیادی داشت، اومد از کلاس تدریس هم پول در آورد؟
اگر از کاری پول در میارید دلیل نمیشه از تدریسش یا کار دیگه‌ای پول در نیارید. اگر پول در نیارید اشتباه کردید!!!

تبلیغ رایگان ان اف تی شما!

پروژه ان اف تی شما در شبکه‌های اجتماعی آزیموت با ۱۷۰۰۰۰ مخاطب به صورت رایگان معرفی و تبلیغ می‌شود.
شما هم میتونید از طریق راه‌های زیر وارد دوره امپراتوری ان اف تی بشید تا درآمد و زندگی بهتری برای خودتون بسازید.

شرکت نکردن در دوره امپراتوری ان اف تی چه ریسک‌هایی داره؟

هیچی!
همین سطح از زندگی که دارید رو خواهید داشت البته اگر شرایط زندگی در ایران سخت‌تر نشه! ولی خودتون میدونید که دیگه هیچوقت دلار ۱۰۰۰ تومان نمیشه! دیگه هیچوقت موبایل ۱ میلیون تومان نمیشه! دیگه هیچوقت ماشین ۵ میلیون تومان نمیشه! دیگه هیچوقت خونه ۵۰ میلیون تومان نمیشه!
تا حالا حساب کردید با درآمد و شرایط فعلی که دارید چند سال طول میکشه که به حداقل‌های یک زندگی استاندارد برسید؟
اگر ۶ میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشید و حتی ۱ ریال هم بابت خرید نون هزینه نکنید، بعد از ۱ سال تازه میشه ۷۲ میلیون تومان! پول موبایل آیفون هم نمیشه چه برسه به ماشین یا خونه!
اما تورم تا سال بعد چقدره؟ هزینه‌هاتون تا سال بعد چقدر میشه؟ هر سال چقدر از خواسته‌هاتون دورتر میشید؟

شرکت در دوره امپراتوری NFT چه ریسک‌هایی داره؟

هیچی!
شما بدون پرداخت حتی ۱ ریال میتونید از محتوای رایگانی که در کانال یوتیوبم منتشر کردم استفاده کنید و اگر نتایج هنرجویان دوره رایگانم رو دیدید و بررسی کردید که میتونید با من، تجربم، علم و دانشم ارتباط برقرار کنید اون وقت با خیال راحت میتونید تصمیم بگیرید در دوره شرکت کنید.
شرایط فعلی زندگی ما حاصل تصمیم‌های قبلی هست که گرفتیم یا نگرفتیم! تصور کنید ۳ سال بعد از تصمیم به شرکت در این دوره کجا هستید؟ دوست دارید ۵ سال بعد شما و خانوادتون چه زندگی داشته باشید؟
بهتر نیست قبل از اینکه پدر و مادر یا همسرمون رو از دست بدیم براشون هدیه‌ای بگیریم یا سفری ببریمشون که خاطره خوش به جا بمونه و حسرتش رو نخوریم؟
اولین چیزی که در منوی رستوران بهش دقت میکنیم باید لیست غذا باشه نه لیست قیمت!

توان مالی شرکت در دوره امپراتوری NFT ندارم چی کار کنم؟

بهای دوره به قدری کمه که هرکسی توان شرکت در اون رو داره ولی اگر میبینید همین مبلغ هم ندارید میتونید از محتوای دوره رایگان که در یوتیوب قرار دادیم استفاده کنید و نتیجه که گرفتید بعد در این دوره شرکت کنید.
اگر بخشی از مبلغ رو دارید میتونید به صورت قسطی فعلا نیمی از بهای دوره رو به عنوان رزرو پرداخت کنید، حداکثر تا ۳۰ روز بعد تکمیل وجه کنید و محتوای دوره رو دریافت کنید. این طوری مبلغ دوره که با هر آپدیت افزایش پیدا میکنه شامل شما نمیشه.

ضمانت دوره امپراتوری ان اف تی چیه؟

من حرف نمیزنم. نشون میدم!
بهترین ضمانت نتیجه از دوره، نتایج کاربرانی هست که در دوره رایگان یوتیوب شرکت کردند و میتونید در هایلایت‌های اینستاگرام یا ویدیوهای یوتیوب برخی شون رو ببینید تا ریسک شرکت کردن در دوره امپراتوری ان اف تی رو از بین ببرید.
وقتی دوره رایگان اونقدر خوب بوده و نتیجه ایجاد کرده حالا تصور کنید دوره امپراتوری ان اف تی چقدر نتیجه ایجاد می‌کنه!
در بدترین شرایط اگر از دوره نتیجه نگیرید مبلغ خیلی کمی رو صرف کردید و هیچ حادثه ناگوار و جبران ناپذیری اتفاق نمیفته ولی اگر مثل بقیه شرکت کنندگان نتیجه بگیرید چی؟

برای تماشای ویدیوهای دوره رایگان به کانال یوتیوب و دیدن نتایج کاربران به هایلایت اینستاگرام برید.

سرفصل‌های دوره امپراتوری NFT چی هست؟

به دلایل امنیتی سرفصل‌های دوره ارائه نمیشه اما محتوای دوره امپراتوری ان اف تی مکمل محتوای دوره رایگانی است که در یوتیوب قرار داره. البته با مثال‌های بیشتر، منسجم‌تر، مرتب‌تر، جدیدتر و کامل‌تر از محتوای دوره رایگان یوتیوب.
در این دوره تکنیک‌ها و ترفندهای مهم و اختصاصی هست که در دوره رایگان یوتیوب نیست خصوصا مواردی که راجع به بازاریابی و فروش ان اف تی هاست.
به طور کلی محتوای این دوره از پیدا کردن ایده جذاب و کاربردی هست تا ساختن، خریدن، تبلیغ کردن، فروختن و نقد کردن درآمد ان اف تی ها.
ساختن ان اف تی فقط چند ثانیه طول میکشه ولی آگاهی از علم، دانش و مهندسی اجتماعی در دنیای ان اف تی هاست که منجر به درآمدهای هزاران دلاری برای شما میشه!
در این دوره این اسرار رو یاد میگیرید و نه موارد ساده‌ای همچون ساختن ان اف تی پیکسلی، وکسلی، ۲ بعدی، ۳ بعدی، هوش مصنوعی و غیره که در دوره رایگان یوتیوب یاد میگیرید.

دوره امپراتوری ان اف تی چه پیش‌نیازهایی داره؟

هیچ پیش‌نیازی نداره جز علاقه، مسئولیت‌پذیری، صبر و پشتکار!
دنیای ان‌اف‌تی ها سودده هست ولی زودده نیست.
خیلی از هنرجویان دوره در همون ساعت اول بعد از انتشار، ان اف تی های خودشون فروختند، بعضی‌ها در روز اول، برخی هفته اول، برخی ماه اول ولی ممکنه برای برخی تا چند ماه طول بکشه. پس این کار نیاز به صبر داره.
برای فعالیت در دنیای NFT فقط نیاز به یک موبایل یا یک کامپیوتر دارید که بتونه به اینترنت وصل بشه.

دوره امپراتوری NFT مناسب چه افرادی نیست؟

افرادی که عجول هستند، صبور نیستند و دنبال ۱ ماهه پولدار شدن هستند.
کسایی که فکر میکنند که خودشون همه‌چیز رو بلدند.
افرادی که در خوب بودن دوره شک دارند و دنبال ضمانت برگشت وجه یا ضمانت نتیجه هستند.
افراد تنبل که حاضر نیستند در مواجه با مسائل، خودشون بگردند راه حل رو پیدا کنند و مدام میخوان مدرس مسائلشون رو حل کنه یا مدرس اون‌ها رو پولدار کنه.

دوره امپراتوری ان اف تی مناسب چه افرادی است؟

کسانی ویدیوهای دوره رایگان یوتیوب رو دیدند. یعنی سطح دانش و نحوه انتقال اطلاع مدرس و نتایج هنرجویان رو در همان ویدیوها دیدند و دیگه هیچ نیازی به اثبات یا ضمانتی برای خوب بودن این دوره ندارند.
افرادی که مسئولیت نتیجه گرفتن یا نگرفتن از این دوره و این تجارت رو فقط خودشون میدونند.
افرادی که می‌پذیرند تا چند ماه ممکنه نفروشند. هرچند خیلی از هنرجویان در روز و حتی در ساعت اولیه انتشار فروختند.
افرادی که هیچ شناختی نسبت به NFT ندارند، یا اطلاعات کم و ناقص دارند.
کسایی که ان اف تی ساختند ولی فروش ندارند یا فروش کمی دارند.

تحلیل رایگان پروژه ان اف تی شما

پروژه ان اف تی شما توسط سعید شکوهی بهار تحلیل میشه در حالی که دیگران برای هر ساعت مشاوره میلیون‌ها تومان می‌پردازند.
شما هم میتونید از طریق راه‌های زیر وارد دوره امپراتوری ان اف تی بشید تا درآمد و زندگی بهتری برای خودتون بسازید.

قیمت دوره چقدره؟

بهای دوره بالای همین صفحه ذکر شده ولی با توجه به آپدیت‌هایی که مدام در این دوره صورت میگره بهای دوره همیشه افزایشی خواهد بود و هیچوقت به مبلغ قبلی بر نخواهد گشت!
پس هرچه زودتر وارد دوره شوید مبلغ کمتری پرداخت می‌کنید.
کاربران با هر مبلغی در هر زمانی که در دوره شرکت کنند برای همیشه آپدیت‌ها رو رایگان دریافت می‌کنند.

میشه قیمت دوره رو ارزون‌تر کنید؟

بهای دوره کمتر از درآمد ۱ هفته کارگر، کارمند و بازنشسته معمولی هست و اصلا با نتایج چندین برابری که بدست میارید قابل مقایسه نیست!
تا به حال چند بار در زندگی خودتون مبلغی معادل بهای این دوره خرج کردید و نتیجه نگرفتید؟ اگر هم نتیجه گرفتید چقدر در زندگیتون تغییر ایجاد کرده؟ اصلا اون نتایج برای چه مدت پایدار بودن؟
زمانی که فقط ۳ تا ان اف تی ۲۰ دلاری بفروشید پول تمام دوره رو بدست آوردید و تا آخر عمرتون نه تنها از فروش ان اف تی های بعدی سود خالص بدست میارید بلکه از معاملاتی که دیگران روی ان اف تی فروخته شده شما انجام میدند هم سود ماداملعمر خواهید داشت!
مبلغ دوره برای یادگیری علم و دانش این کار و رسیدن به چنین نتایجی واقعا خیلی خیلی ارزونه و به نوعی از رایگان هم ارزون‌تره.

بهترین پیشنهاد شما برای من چیه؟

میتونید هیچ پولی ندید.
اول برید ویدیوهای هدیه رو در یوتیوب ببینید و هر زمان که نتیجه گرفتید و آماده شدید اون وقت در دوره امپراتوری NFT شرکت کنید.
هرچند این تاخیر منجر به افزایش قیمت دوره میشه چون دوره امپراتوری ان اف تی مدام در حال آپدیت و انتشار جلسات بیشتر است!
پس زودتر دوره رایگان رو در یوتیوب ببینید.

وقتی شرکت کنم چه چیزی دریافت می‌کنم؟

وارد صفحه‌ای خواهید شد که لینک دانلود جلسات در اون قرار داره.
این دوره ۱۵ جلسه اصلی داره. ۵ جلسه اول تئوری هستند و بلافاصله به محض شروع دوره دریافت می‌کنید ولی از جلسه ۶ به بعد که عملی هستند روزی ۱ جلسه جدید دریافت می‌کنید.
البته جلسات این دوره محدود به ۱۵ جلسه نیست و با انتشار ویدیوهای جدید مدام به محتوای دوره اضافه میشه که دریافتشون برای شرکت کنندگان قبلی رایگانه ولی بهای شرکت در دوره برای کسانی که هنوز شرکت نکردند افزایش می‌یابه.

در خصوص امپراتوری ان اف تی سوال دارید؟

پشتیبان منتظر شماست تا کمکتون کنه…

آزیموت